2020 m. vasario 29 d., šeštadienį, 16 val. kviečiame į naujos edukacinės programos „Profesorių namo Tauro g. 10 įžymybių istorijos“ pristatymą.

Nuo 1940 m. sostinės Tauro gatvės 10 numeriu pažymėtame tarpukariu statytame daugiabutyje gyveno įvairios įžymybės: rašytojai Vincas Krėvė-Mickevičius, Vincas Mykolaitis-Putinas, Balys Sruoga, Jurga Ivanauskaitė, Lietuvos nepriklausomybės akto signataras Mykolas Biržiška, įžymiausias laikmečio architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis, žmogaus teisių gynėjas Andrejus Sacharovas bei kiti!

Susipažinsime su išskirtinėmis jų istorijomis: bus pristatyta vyresniųjų klasių moksleiviams ir suaugusiems skirta žaidybinės formos edukacinė programa – kiekvienas galės tapti namo „architektu“. Pasakojimais dalinsis popietės viešnios – vertėja, Vinco Mykolaičio-Putino globotinio Vytauto Balčiūno žmona Irena Balčiūnienė ir buvusi ilgametė V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus vyr. fondų saugotoja Ramunė Šorienė. Taip pat vyks filmo „Vieno buto istorija. Balys Sruoga“ (rež. J. Juozapaitis, D. Bilinskienė, 47 min.) peržiūra – susipažinsime su profesoriaus asmenybe ir dramatišku likimu.

Renginys nemokamas.

„Facebook“ nuoroda: https://www.facebook.com/events/2372570413034651/