Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus kviečia į naują parodą „Vinco Krėvės dramos „Skirgaila“ pastatymai teatre“.

Parodoje išvysite spektaklio pagal Vinco Krėvės-Mickevičiaus dramą „Skirgaila“ pirmojo pastatymo Valstybės teatre Kaune (rež. Borisas Dauguvietis, 1924) scenovaizdžių fotografijas, dailininko Jono Surkevičiaus kostiumų eskizus 1966 m. (rež. Juozas Rudzinskas) bei dailininkės Janinos Malinauskaitės kostiumų eskizus 1987 m. (rež. Henrikas Vancevičius) spektaklių pastatymams Lietuvos valstybiniame akademiniame dramos teatre. Parodoje taip pat eksponuojami Lietuvos mokyklų mokinių piešiniai su dramos „Skirgaila“ motyvais.

Paroda nemokama ir V. Krėvės-Mickevičiaus memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-1, Vilnius) veiks 2023 m. birželio 21 d. – 2023 m. rugsėjo 10 d.

Parodos partneriai:

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Lietuvos literatūros ir meno archyvas