V. Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus (Tauro g. 10-1, Vilnius), tęsdamas kūrybos vakarų ciklą „Iškilieji dvasios šviesos ir vilties nešėjai“, kviečia 2024 m. vasario 21 d., trečiadienį, 17.30 val. į renginį „Vien tik žvaigždynais puošęs žemę…“, skirtą Jurgio Baltrušaičio 80-ajai gimimo dangui sukakčiai paminėti.

Jurgis Baltrušaitis – genialus poetas, talentingas vertėjas, sumanus diplomatas. Įkvėptas šio iškilaus lietuvių kilmės dainiaus eilių ir sielų giminystės, maestro Rimantas Vaitkevičius pristatys vakaro svečiams poetinę muzikinę kompoziciją „Vien tik žvaigždynais puošęs žemę…“, kurios metu skambės Jurgio Baltrušaičio poezijos perlai, sielos atvertys ir klasikinės muzikos fragmentai, įkvėpsiantys klausytojų širdis ir mintis „aukštųjų dvasios skrydžių link“.

Kūrybos vakaro svečiai taip pat galės apžiūrėti dailininko Tautvilo Rinkevičiaus plakatų parodą „Lietuvos vėliava ir jos pergalės“, kurioje eksponuojami koliažai ir kompozicijos su įsimintinomis lietuvių sportininkų pergalėmis, pradedant nuo Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą iki naujausių sportinių pasiekimų, garsinant Lietuvos vardą pasaulyje.

Nuoširdžiai kviečiame ir laukiame! Renginys nemokamas.

Nuoroda „Facebook“: https://www.facebook.com/events/436236778969415

Vinco Krėvės - Mickevičiaus

memorialinis butas - muziejus

KONTAKTAI

Adresas: Tauro g. 10-1, Vilnius 01114

Muziejaus lankymas: nuo 10 val. iki 17.15 val.

Tel.: (8 ~ 5) 262 01 48

Muziejaus vadovo tel.: +370 678 83 644

El. Paštas: info.kreves@vilniausmuziejai.lt

Facebook: fb.com/krevesmuziejusvilnius

Muziejus lankomas nemokamai